Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/megato/domains/megato.pl/public_html/structure/class/news.php on line 90

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/megato/domains/megato.pl/public_html/structure/class/news.php on line 101
Agencja reklamowa MEGATO Konin
codziennie robimy strony internetowe

Wspieramy

 
 
Ważne, żeby poza pracą posiadać hobby. Super jeśli udaje się połączyć pracę z hobby czyli przyjemne z pożytecznym. 
Tak własnie działa firma MEGATO. Naszą pasją oprócz tworzenia skutecznej reklamy są m.in. żużel i boks.
 Komu pomagamy? 
 Dla nas poza talentem sportowym liczy sie coś więcej dlatego wspieramy
Global Boxing

Global Boxing

Klub powstał w 2007 roku z inicjatywy Mistrza Świata i Europy - Piotra Wilczewskiego. Gym znajduje się w Dzierżoniowie. Najnowszym projektem na terenie Polski jest organizacja profesjonalnych gal boksu. Pod skrzydłami Global Boxing Promotion znajdują się m.in. Patryk Szymański, Kamil Łaszczyk, Mariusz Wach, Mateusz Masternak i inni. My również walczymy o dobry wynik…finansowy!
ADRIAN GAŁA

ADRIAN GAŁA

Młody żużlowiec z Gniezna regularnie powoływany do kadry Polski juniorów. Aktualnie zawodnik ekstraligowej Sparty Wrocław. Wielki talent, ale też pasja i inteligencja. Wierzymy, że Adrian będzie następcą legend gnieźnieńskiego speedwaya takich jak ojciec Stanisław Gała, Leon Kujawski czy Krzysztof Cegielski.
LECH POZNAŃ

LECH POZNAŃ

Sami jesteśmy kibicami Lecha Poznań, dopingujemy drużynę podczas meczów, a teraz również wspieramy klub w działaniach marketingowych. Razem tworzymy wielkopolski dream team!
START GNIEZNO

START GNIEZNO

od 2011 roku razem jeździliśmy po zwycięstwo, celowaliśmy w ekstraligę, aż 16.09.2012 awans drużyny Startu Gniezno do najwyższej klasy rozgrywkowej stał się faktem. W 2016 roku firma MEGATO nadal będzie partnerem i sponsorem drużyny z pierwszej stolicy Polski, drużyny z Pierwszej Ligi Żużlowej!
ZAUFALI NAM
Zaufali Apetito
Wspieramy
SZYBKI KONTAKT
ZAPYTAJ O DARMOWĄ WYCENĘ
Wyślij